2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering en installatie van betaalterminals inclusief acquiring en omkaderende dienstverlening
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de levering en installatie van betaalterminals inclusief acquiring en omkaderende dienstverlening
Interne identificatiecode: GAC_2025_03805
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66172000 Afhandelen van financiële transacties en clearingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2025_03805 - 1
Interne identificatiecode: 1