2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwikkeling, bouw en installatie van een verticale demonstratie hydro-installatie voor optimaal ruimtegebruik in serres
Beschrijving: De opdracht heeft als voorwerp de ontwikkeling, de bouw en de inbedrijfstelling van een verticale demonstratie meerlagenteeltinstallatie inclusief een garantietermijn. Verticale teeltinstallaties vinden hun ingang al in zogenaamde plantfabrieken, dit zijn sterk geconditioneerde omgevingen zonder daglicht. Het gebruik in serres is vandaag, op enkele experimenten na, zo goed als onbestaand en stelt nieuwe vereisten aan deze systemen in termen van klimaatconditionering (temperatuur, licht, vochtigheid), irrigatie, inspectie en controle van plantgoed en gebruiksgemak (inplanten, oogsten, reinigen). De economische opbrengst staat dan weer sterk in relatie tot de kostprijs van deze verticale systemen. Ook op dit vlak is er behoefte aan innovatie om deze systemen gangbaar te maken in de markt. De beoogde demonstratie teeltinstallatie omvat een zelfdragende structuur met meerdere teeltlagen, adequate voeding en watergift, eventueel bewegende onderdelen, en sturing. De installatie voldoet aan alle geldende normen en standaarden, ze wordt opgeleverd inclusief de noodzakelijke keuringen. De veiligheidstesten worden aan de opdrachtgever voorgelegd ter evaluatie. De opdrachtnemer voorziet ook een garantieperiode die minimum voldoet aan de geldende wettelijke voorschriften. Het onderzoek naar de stand van de techniek resulteerde in verschillende beschikbare type-architecturen, ieder met voor- en nadelen. Daarom wenst Inagro één of twee demonstratie systemen voor verticale teelt te installeren en te valideren, indien het budget dit toelaat. De opdrachtgever behoudt zich echter het recht voor om maar één opstelling aan te kopen als de aankoopprijs niet in overeenstemming is met het voorziene budget. Er wordt een online informatievergadering voorzien op datum van 16 maart 2023 om 10u na lancering van de opdracht. Indien u zich in te schrijven voor deze online vergadering, gelieve voor 13 maart 2023 de online vergaderingslink te vragen via maarten.ameye@inagro.be.
Interne identificatiecode: Inagro-PIO_4132 - 2023_02_GLA - Vertihydro-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De opdracht heeft als voorwerp de ontwikkeling, de bouw en de inbedrijfstelling van een verticale demonstratie meerlagenteeltinstallatie inclusief een garantietermijn.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 16810000 Delen van landbouwmachines, 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen, 73100000 Onderzoek en experimentele ontwikkeling, 03110000 Land- en tuinbouwgewassen en -producten, 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling, 73300000 Planning en uitvoering van onderzoek en ontwikkeling, 73420000 Voorbereidende haalbaarheidsstudie en technologische demonstratie, 16600000 Speciale machines voor de landbouw of bosbouw, 77300000 Tuinbouwdiensten, 77110000 Diensten in verband met landbouwproductie, 16130000 Zaai-, plant- of pootmachines, 42220000 Delen van machines voor de bewerking van voedingsmiddelen, dranken en tabak, 16300000 Oogstmachines, 16800000 Delen van machines voor de landbouw of de bosbouw, 42221000 Delen van machines voor de productie van voedingsmiddelen