243899-2024 - Mededinging
België – Catering voor scholen – Catering voor scholen en internaat
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Catering voor scholen en internaat
Beschrijving: Het bestek die in bijlage wordt gepubliceerd is het volledige bestek en dient bijgevolg gevolgd te worden.
Interne identificatiecode: PPP12D-99/4013/CAT/MLD/2401
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55524000 Catering voor scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Catering voor scholen en internaat
Interne identificatiecode: CAT/MLD/2401