2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten Omrop fryslan
Beschrijving: Accountantsdiensten De opdracht betreft de volledige controle van de jaarrekening inclusief de natuurlijke adviesfunctie en controle op het jaarverslag, en de WNT-controle. Daarnaast mogelijke aanvullende dienstverlening in de vorm van specifieke (fiscale) adviesdiensten. De totale opdrachtwaarde van de Overeenkomst betreft circa 400.000 euro en gaat uit van circa 70.000 euro per jaar met een maximale begroting van 80.000 euro per jaar.
Interne identificatiecode: TN441470 - EA Accountantsdiensten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Accountantsdiensten
Beschrijving: De opdracht betreft de volledige controle van de jaarrekening inclusief de natuurlijke adviesfunctie en controle op het jaarverslag, en de WNT-controle. Daarnaast mogelijke aanvullende dienstverlening in de vorm van specifieke (fiscale) adviesdiensten. De totale opdrachtwaarde van de Overeenkomst betreft circa 400.000 euro en gaat uit van circa 70.000 euro per jaar met een maximale begroting van 80.000 euro per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van de overeenkomst betreft een periode van 5 jaren met de mogelijkheid voor de Opdrachtgever om de Overeenkomst 5 keer met een jaar te verlengen. De overeenkomst kan door beide partijen te allen tijde, met in achtneming van een opzegtermijn van zes (6) maanden, beëindigd worden.