2. Procedure
Procedure
Titel: Consultancy aankoop overheidsopdrachten - SCK CEN (Minerva Project)
Beschrijving: Onderschat de kracht van het atoom niet: nucleaire toepassingen kunnen het verschil maken. Nu en in de toekomst. Daarom blijven we als een van de grootste onderzoekscentra in België onze schouders hieronder zetten. Gedreven door onze passie voor wetenschap. Gesterkt door onze unieke infrastructuur. We bouwen continu voort op onze huidige inzichten en breiden onze hightech kennis in verscheidene nucleaire domeinen uit. Het zijn onze bouwstenen om innovatieve toepassingen voor de maatschappij te ontwikkelen. Zo willen we bijdragen aan een wereld waarin deze en toekomstige generaties gezond en veilig kunnen leven. De volgende jaren staan er enkele grote projecten op de planning van SCK CEN zoals de ontwikkeling van SMR's, de projecten Minerva/Myrrha, Recumo, Nura en de bouw van enkele nieuwe gebouwen. De consultant zal vooral ingezet worden voor het Minerva/Myrrha project. SCK CEN is op zoek naar een consultant om de toegevoegde werklast door deze projecten op te vangen voor een periode van 1 jaar met 3 mogelijke verlengingen van telkens 1 jaar. De opdracht kan 3 keer stilzwijgend verlengd worden.
Interne identificatiecode: PPP0QA-1881/5220/2025-079-BVDW
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79900000 Diverse zakelijke en andere diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-079-BVDW_1