244127-2024 - Resultaat
Nederland – Aardgas – Bekendmaken voornemen verlenging leveringsovereenkomst Groen Gas CEP
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bekendmaken voornemen verlenging leveringsovereenkomst Groen Gas CEP
Beschrijving: Opdracht wordt uitgevoerd door Greenchoice Zakelijk 1 jaar
Interne identificatiecode: CEP 1.0
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09123000 Aardgas
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Groen gas
Beschrijving: Levering van groen gas 1 jaar
Interne identificatiecode: 1