2. Procedure
Procedure
Titel: 31196090 3D FEM (Finite Element Method) gevolgschade schip-turbine
Beschrijving: Het uitvoeren van en rapporteren over een 3D FEM analyse en onderbouwde rapportage over de gevolgschade aan 3 gedefinieerde scheepstypen na aanvaring/-drijving met een geplaatste windturbine op het Nederlandse deel van de Noordzee. 9 maanden
Interne identificatiecode: 31196090
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 60640000 Scheepvaartactiviteiten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 31196090 3D FEM gevolgschade schip-turbine
Beschrijving: Het doel van het onderzoek is om te komen tot een beter onderbouwde risicoberekening bij de evaluatie van scheepvaartveiligheid op zee onder invloed van het sterk uitbreidende windpark-oppervlak. De verwachting is niet dat deze opdracht alle antwoorden zal opleveren, maar wel een inzicht in de meest risicovolle scheepstypen/groottes bij aanvaringen/-drijvingen met windturbines. 9 maanden
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen