24439-2023 - ResultaatNederland-Delft: Afval- en vuilcontainers en bakken
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Ondergrondse containers en IRDC systemen voor Midwaste-leden.
Referentienummer: 2022/MW/PV/13
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbesteding met een Europese openbare procedure voor het leveren van ondergrondse containers  voor de Midwaste leden Gemeente Tilburg, Afdeling BAT en Gemeente Breda, afdeling Afvalservice.  Verder wordt gevraagd het leveren en aanbrengen van IRDC systemen voor ondergrondse afvalcontainers aan Gemeente Breda, afdeling Afvalservice.
De opdrachten zijn verdeeld over drie percelen.
1. Leveren van ondergrondse containers aan Gemeente Tilburg, afdeling BAT.
2. Leveren en plaatsen van ondergrondse containers t.b.v. gemeente Breda afdeling Afvalservice.
3. Leveren en aanbrengen van IRDC systemen op ondergrondse containers t.b.v. gemeente Breda, afdeling Afvalservice.
Met de aanbesteding wordt per perceel beoogd met maximaal één (1) contractpartij een raamovereenkomst te sluiten voor voor de duur van twee (2) jaar, met twee (2) keer de optie voor Opdrachtgever tot verlenging voor de duur van elk 1 jaar.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Leveren van ondergrondse containers aan Gemeente Tilburg, Afdeling BAT
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deelreferentie 2022/MW/PV/13-1
Opdrachtgever:
Brabants Afval Team (BAT)  Tilburg
W. Wouters
Afdelingshoofd a.i
Postbus 3223
5003 DE Tilburg
Bezoekadres:
Ceramstraat 6
5013 BB Tilburg
Afnameprognose
Perceel 1 omvat het leveren en plaatsen van circa 200 ondergrondse containers
​​​​​​​De omvang van de opdracht is afhankelijk van de feitelijke behoefte van de opdrachtgever. De aard van de werkzaamheden die opdrachtgever uitvoert brengt met zich mee dat een concrete inschatting van de afname niet op voorhand kan worden bepaald. Om deze reden wordt een raamovereenkomst afgesloten. De maximale afname is bepaald op 150% van de geschatte omvang van de opdracht.
De afnameprognose is exclusief de optie voor levering aan andere Midwaste leden, en exclusief de optie voor levering aan samenwerkingsgemeenten van BAT Tilburg, te weten Goirle, Hilvarenbeek, Oisterwijk, Loon op zand, Waalwijk, Heusden, Dongen en Gilze-rijen. Het volume van deze optie is maximaal 50% van de gepubliceerde afnameprognose. Van deze optie kan enkel gebruik gemaakt worden via de Opdrachtgever binnen deze aanbesteding.
Leveren en plaatsen ondergrondse containers voor Afvalservice Breda
Perceel nr.: 2
Deelreferentie 2022/MW/PV/13-2
Gemeente Breda, Afdeling Afvalservice
Dhr C.I. Koffeman
Directeur Ruimtelijk Economische Domein
Claudius Prinsenlaan 10
4811 DJ  Breda
​​​​​​​Over Afvalservice Breda
Afvalservice is een gemeentelijke afval inzameldienst verantwoordelijk voor de inzameling van het huishoudelijk afval. Er wordt uitvoering gegeven aan de wettelijke zorgplicht en de landelijke ambitie Van Afval Naar grondstof en circulariteit door zoveel mogelijk grondstoffen in te zamelen, de hoeveelheid (rest) afval te beperken, producten en materialen her te gebruiken en inwoners te informeren, te sturen en te verleiden tot goed afvalgedrag.  Afvalservice doet dit met ongeveer 70 voertuigen, via de twee milieustations en met de winkels van kringloopwarenhuis Vindingrijk.  Veel afvalstromen worden thuis ingezameld, deels op afroep. De inwoners moeten diverse afvalstromen ook naar (ondergrondse) wijk verzamelcontainers brengen. Gedurende de openingstijden kan huishoudelijk afval naar het milieustation gebracht worden (circa 23 afvalstromen).
Afvalservice Breda werkt met regiogemeenten samen bij het inzamelen van huishoudelijk afval.  Afvalservice Breda verzorgt de afvalinzameling in de gemeente Moerdijk en Etten-Leur.
​​​​​​​
​​​​​​​Afnameprognose
De opdracht omvat het leveren en plaatsen van ca 140 ondergrondse containers, overwegend in de gemeenten Breda en Etten Leur.
De omvang van de opdracht is afhankelijk van de feitelijke behoefte van de opdrachtgever. De aard van de werkzaamheden die opdrachtgever uitvoert brengt met zich mee dat een concrete inschatting van de afname niet op voorhand kan worden bepaald. Om deze reden wordt een raamovereenkomst afgesloten. De maximale afname binnen de raamovereenkomst is bepaald op maximaal 225 ondergrondse containers.
​​​​​​​De afnameprognose is exclusief de optie voor levering aan andere Midwaste leden en daaraan gelieerde gemeenten, waaronder de samenwerkingsgemeenten in de nabijheid van de gemeente Breda, te weten Etten Leur, Moerdijk, Oosterhout, Alphen-Chaam, Aalburg, Baarle-Nassau, Drimmelen, Geertruidenberg, Werkendam en Woudrichem, verder te noemen de plusgemeenten, kunnen binnen de overeenkomst via de gemeente Breda ondergrondse containers afnemen, tot een maximum van 50% van het aantal door de gemeente Breda afgenomen ondergrondse containers  Van deze optie kan enkel gebruik gemaakt worden via de Opdrachtgever binnen deze aanbesteding.
Leveren en aanbrengen van IRDC systemen op ondergrondse containers t.b.v. Gemeente Breda, afdeling Afvalservice
Perceel nr.: 3
90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Deelreferentie MW/PV/2022/13-3
Gemeente Breda, Afdeling Afvalservice
Over Afvalservice Breda
De opdracht omvat het leveren en inbouwen van ca 150 IRDC systemen, overwegend in de gemeenten Breda en Etten-Leur.
De omvang van de opdracht is afhankelijk van de feitelijke behoefte van de opdrachtgever. De aard van de werkzaamheden die opdrachtgever uitvoert brengt met zich mee dat een concrete inschatting van de afname niet op voorhand kan worden bepaald. Om deze reden wordt een raamovereenkomst afgesloten. De maximale afname binnen de raamovereenkomst is bepaald op maximaal 225 IRDC systemen.
​​​​​​​​De afnameprognose is exclusief de optie voor levering aan andere Midwaste leden en daaraan gelieerde gemeenten, waaronder de samenwerkingsgemeenten in de nabijheid van de gemeente Breda, te weten Etten Leur,Moerdijk, Oosterhout, Alphen-Chaam, Aalburg, Baarle-Nassau, Drimmelen, Geertruidenberg, Werkendam en Woudrichem, verder te noemen de plusgemeenten, kunnen binnen de overeenkomst via de gemeente Breda ondergrondse containers afnemen, tot een maximum van 50% van het aantal door de gemeente Breda afgenomen ondergrondse containers  Van deze optie kan enkel gebruik gemaakt worden via de Opdrachtgever binnen deze aanbesteding.