2. Procedure
Procedure
Titel: Gevogelte - West-Vlaanderen
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp: Aankoop en levering van gevogelteproducten voor onderwijs-, zorg- en welzijnsvoorzieningen in de provincie West Vlaanderen. Het betreft: vers gevogelte (zoals kip en kalkoen), parelhoen en konijn, diepvriesgevogelte, gegaard en/of voorgebakken gevogelte en verse convenienceproducten. Charcuterie, salades en ander (vers) vlees maken geen deel uit van deze opdracht.
Interne identificatiecode: 2026-395-GVW
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15112100 Vers gevogelte
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 15119100 Konijnenvlees