244560-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – AV25623 Omgevingsmanager Bogaard stadscentrum
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: AV25623 Omgevingsmanager Bogaard stadscentrum
Beschrijving: Wij zijn op zoek naar een junior beleidsmedewerker Milieu, een rol die ook als trainee in te vullen is. Naast brede inzet op (advisering op het vlak van) milieubeleid in onze gebiedsontwikkelingen, draag je ook bij aan de vertaling daarvan in ons nieuwe Omgevingsplan en het formuleren van Omgevingswaarden. Daarin wordt samengewerkt met senior collega’s, de Omgevingsdienst en adviesbureaus. € 249.600
Interne identificatiecode: AV25623
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Omgevingsmanager Bogaard stadscentrum
Beschrijving: Als omgevingsmanager ben je integraal verantwoordelijk voor de afstemming met bewoners, ondernemers, ontwikkelaars en andere belanghebbenden. Ook initieer en bevorder je samenwerking en creëer draagvlak tussen en met partijen. Daarbij stel je alles in het werk om (onbekende) bezwaren te voorkomen. Je bent gewend om te werken in een multidisciplinair krachtenveld, waarbij er soms sprake is van tegengestelde belangen. Gelet op de fase van uitvoering heb je ook een belangrijke rol in de technische afstemming van en tussen projecten. Denk hierbij aan de controle op de BLVC plannen en afstemming over bouwstromen. Je bent een intermediair tussen de projectorganisatie en de stakeholders in de omgeving van de projecten en organiseert en ondersteunt mede de inspraak- en participatie. Samen met de projectmanager zorg je voor goede informatieverstrekking en advisering zowel intern (bestuurlijk) als extern. 12 maanden + optie tot verlenging 3 maal 6 maanden.
Interne identificatiecode: 1