Beschrijving van de aanbesteding
De overheidsopdracht heeft als doel een opdrachtnemer vast te stellen voor het professioneel en efficiënt schoonmaken van gebouwelementen, vast en los meubilair met als doel een continu nette en gezonde omgeving te creëren.
De opdracht is samengesteld uit 6 delen :
2. Periodieke poets in vast bepaalde gebouwen
5. Speelpleinwerking in verschillende gebouwen