2. Procedure
Procedure
Titel: Transitiegebouw Universiteit Utrecht
Beschrijving: Hierbij nodigen wij u graag uit om deel te nemen aan de Europese aanbesteding voor het ontwikkelen van het Transitiegebouw. Dit houdt in dat de opdrachtnemer voor eigen risico en rekening het Transitiegebouw zal ontwikkelen, financieren, realiseren en exploiteren op een, door de Universiteit Utrecht (hierna: UU) uit te geven, kavel. Onder exploitatie wordt het verhuren aan derden, waarbij de UU de eerste ‘derde huurder’ is, het beheren en onderhouden verstaan. De verhuur van het gebouw aan de UU is expliciet onderdeel van deze aanbesteding.
Interne identificatiecode: VC.000594
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Deze Europese aanbesteding wordt uitgevoerd middels een concurrentiegerichte dialoog. Dit betekent dat de aanbesteding bestaat uit twee fasen: (1) de selectiefase en (2) de dialoog- en gunningsfase.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70320000 Verhuur of verkoop van grond
Aanvullende classificatie (cpv): 45214610 Bouwen van laboratorium, 70310000 Verhuur of verkoop van gebouwen, 80490000 Exploitatie van een onderwijscentrum
5. Perceel
Perceel: LOT-0000