2. Procedure
Procedure
Titel: Opvolging mariene flux (Cmartlife LIFE19 IPE/BE/000008 D2 Monitoring plastic flux to the sea)
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht is het uitvoeren van opvolgmetingen inzake de mariene plastic flux in het kader van doelstelling 9 van het Vlaams Actieplan marien zwerfvuil en de interpretatie van de resultaten (Cmartlife LIFE19 IPE/BE/000008 D2 Monitoring plastic flux to the sea).
Interne identificatiecode: DOS 10713
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DOS 10713 - 1
Interne identificatiecode: 1