245014-2023 - ResultaatNederland-Groningen: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europees openbare aanbesteding Accountantsdiensten
Referentienummer: Z/22/057611
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Samengevat verwacht de Aanbestedende dienst dat de Inschrijver controle uitvoert op de getrouwheid en de rechtmatigheid van de jaarrekening. Aanbestedende dienst verwacht van de accountant dat de controlewerkzaamheden overeenkomstig alle relevante wet- en regelgeving, en de eisen die gesteld zijn in dit BD, worden uitgevoerd. Daarnaast verwacht Aanbestedende dienst een goede kwalitatieve uitvoering van de natuurlijke adviesfunctie. Er wordt een zodanige
betrokkenheid van de accountant bij de Aanbestedende dienst verwacht dat de advisering en ondersteuning van het bestuur en de organisatie een toegevoegde waarde voor de Aanbestedende dienst heeft.
De Aanbestedende dienst onderscheidt de volgende werkzaamheden:
1. De certificerende functie
2. Interim controle
3. De (natuurlijke) adviesfunctie
4. Het verstrekken van specifieke deelverklaringen
5. Het verstrekken van (fiscale) adviezen
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Hierbij kan worden aangegeven dat het structurele deel werk per jaar ca. €32.000,00 per jaar bedraagt. De overige kosten hebben betrekking op aanvullende werkzaamheden m.b.t. het verstrekken van specifieke deelverklaringen. Het verstrekken van deze deelverklaringen kan dus per
jaar verschillen.