245041-2024 - Resultaat
Nederland – Gebouwen- en faciliteitenbeheer – Beheer Opvanglocaties Oekraïners/ vluchtelingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer Opvanglocaties Oekraïners/ vluchtelingen
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het beheer van de bij gunning van de opdracht bekende vier (4) opvanglocaties t.b.v. Oekraïense vluchtelingen en ontheemden in de gemeente Amersfoort, dit omvat het gastheerschap om de bewoners van de opvanglocaties te Amersfoort een warm welkom te heten en ze te ondersteunen bij sociale en administratieve problematiek. De volgende werkzaamheden vallen binnen de scope van de aanbesteding: - sociaal beheer - administratief/algemeen beheer - facilitair beheer - schoonmaak/schoonhouden - beveiliging Het betreft 4 opvanglocaties.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79993000 Gebouwen- en faciliteitenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging.