245193-2024 - Resultaat
Nederland – Machines voor dataprocessing (hardware) – Europese aanbesteding gebruikershardware
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding gebruikershardware
Beschrijving: Levering De Inschrijver is in staat een assortiment met aanverwante dienstverlening aan te bieden binnen de volgende productgroepen: • Laptops: o Optioneel: Laptoptas. • Beeldschermen; • Tablets: o Optioneel: Beschermhoes (bookcase zonder toetsenbord). • Smartphones: o Optioneel: Bookcase; o Optioneel: Hoesje; o Optioneel: Acculader. • Dockingstations; • Toetsenbord en muis; • Headsets; • Overig*. Dienstverlening Ten behoeve van de gebruikershardware in de bovengenoemde productgroepen wenst Aanbestedende dienst -in ieder geval- de volgende optionele dienstverlening bij de Inschrijver af te nemen: Mobiele werkplek (laptop) • Uitgepakt leveren in laptoptas: Het uitgepakt in rolcontainer leveren van de gebruikershardware die is ingepakt in de bijbehorende laptoptas. Mobiele werkplek (tablet en/of smartphone) • Apple Businessmanager: Gebruikershardware wordt vooraf geregistreerd, gekoppeld aan de MDM-server en voorzien van de benodigde encryptie, security policies, remote whipe, backup Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van gebruikershardware gedurende een initiële periode van twee (2) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van twee (2) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De opdrachtwaarde wordt geraamd op € 525.000,00 exclusief btw op basis van een totale contractduur van vier (4) jaar en is indicatief. Er is een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afname onder de raamovereenkomst, die niet te kwantificeren is en om die reden wordt de raamovereenkomst gesloten voor een maximale waarde van € 787.500,00 exclusief btw. Bij overschrijding van deze maximale waarde eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen onder andere betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale waarde daadwerkelijk wordt uitgezet gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30210000 Machines voor dataprocessing (hardware)
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Gebruikershardware
Beschrijving: Levering De Inschrijver is in staat een assortiment met aanverwante dienstverlening aan te bieden binnen de volgende productgroepen: • Laptops: o Optioneel: Laptoptas. • Beeldschermen; • Tablets: o Optioneel: Beschermhoes (bookcase zonder toetsenbord). • Smartphones: o Optioneel: Bookcase; o Optioneel: Hoesje; o Optioneel: Acculader. • Dockingstations; • Toetsenbord en muis; • Headsets; • Overig*. Dienstverlening Ten behoeve van de gebruikershardware in de bovengenoemde productgroepen wenst Aanbestedende dienst -in ieder geval- de volgende optionele dienstverlening bij de Inschrijver af te nemen: Mobiele werkplek (laptop) • Uitgepakt leveren in laptoptas: Het uitgepakt in rolcontainer leveren van de gebruikershardware die is ingepakt in de bijbehorende laptoptas. Mobiele werkplek (tablet en/of smartphone) • Apple Businessmanager: Gebruikershardware wordt vooraf geregistreerd, gekoppeld aan de MDM-server en voorzien van de benodigde encryptie, security policies, remote whipe, backup beheer et cetera. • Knox-registratie: Gebruikershardware wordt vooraf geregistreerd, gekoppeld aan de MDM-server en voorzien van benodigde encryptie, security policies, remote whipe, backup beheer et cetera. • Screenprotector plakken: Mobiele telefoon wordt voor leveren voorzien van de screenprotector. Datavernietiging • Datadragers leegmaken conform https://www.informatiebeveiligingsdienst.nl/product/afvoer-ict-middelen; • Datadragers vernietigen conform https://www.informatiebeveiligingsdienst.nl/product/afvoer-ict-middelen; • Datadragers vernietigen op locatie conform https://www.informatiebeveiligingsdienst.nl/product/afvoer-ict-middelen. Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van gebruikershardware gedurende een initiële periode van twee (2) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van twee (2) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De opdrachtwaarde wordt geraamd op € 525.000,00 exclusief btw op basis van een totale contractduur van vier (4) jaar en is indicatief. Er is een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afname onder de raamovereenkomst, die niet te kwantificeren is en om die reden wordt de raamovereenkomst gesloten voor een maximale waarde van € 787.500,00 exclusief btw. Bij overschrijding van deze maximale waarde eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen onder andere betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale waarde daadwerkelijk wordt uitgezet gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.