245418-2025 - Resultaat
Nederland – Afval- en vuilcontainers en bakken – GFT+E zuilen en minicontainers gemeente Veldhoven
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: GFT+E zuilen en minicontainers gemeente Veldhoven
Beschrijving: De overeenkomst bestaat uit het leveren van: GFT+E zuilen op afroep; minicontainers op afroep; losse onderdelen van minicontainers op afroep. Per 1 juni 2025 dient Opdrachtnemer in ieder geval 70 GFT+E zuilen en minicontainers beschikbaar te hebben voor Opdrachtgever en in de loop van 2025 nog eens 41 stuks. Het overzicht van de verwachte aantallen tijdens de looptijd van de overeenkomst staat vermeld in Bijlage 1 “Programma van eisen – GFT+E zuilen en minicontainers”. De opdracht is niet samengevoegd, het betreft één functioneel en samenhangend geheel. De omvang van de opdracht is dusdanig dat de volledige opdracht voor een gespecialiseerd bedrijf uit het mkb goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen. Indien het werk gesplitst zou worden, is er meer coördinatie noodzakelijk. Dit brengt extra activiteiten en dus meer inefficiëntie en dus meer kosten met zich mee. Indien de coördinatie niet optimaal verloopt, kan dit leiden tot vertraging en daarmee extra overlast voor belanghebbenden (de inwoners). Daarbij wordt de gemeente dan ook verantwoordelijk voor de planning en coördinatie van de uitvoering. Omdat dit alles niet in het belang van de gemeente is, wordt de opdracht niet in percelen verdeeld. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 4 jaar en gaat in na definitieve gunning.
Interne identificatiecode: BIZOB-2024-VEL-RPU-00747
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
Aanvullende classificatie (cpv): 44613600 Verrijdbare containers, 44613800 Containers voor afvalmateriaal, 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0000