246251-2023 - ResultaatBelgië-Gent: Massaspectrometers
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Massaspectrometer type MALDI-TOF voor Klinisch Labo Microbiologie
Referentienummer: 2022-051-LAB-DN
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
38433100 Massaspectrometers
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Raamovereenkomst voor levering, installatie en implementatie van een geautomatiseerd systeem voor identificatie van micro-organismen dat gebruik maakt van de MALDI-TOF* technologie, incl. reagentia, verbruiksmateriaal en onderhoud.
*Matrix Assisted Laser Desorption Ionization Time-of-Flight