246395-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Diensten in verband met informatietechnologie
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Website
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72222300 Diensten in verband met informatietechnologie
II.1.4.
Korte beschrijving
Het Juridisch Loket is voornemens een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het inrichten, ontwerpen, doorontwikkelen, beheren en onderhouden van de website. Het Juridisch Loket wenst hiervoor samen te werken met een opdrachtnemer (digitaal agency) die veel werkzaamheden kan uitvoeren op digitaal vlak, waaronder de digital marketing alsmede het beheer, en zo sterk bijdraagt aan de bereikbaarheid en behulpzaamheid van het Juridisch Loket.
Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de opdracht wordt voor de beschreven dienstverlening geraamd tussen € 50.000,- en € 75.000,- (excl. BTW) per jaar, inclusief licentiekosten voor het CMS, exclusief hosting en exclusief doorontwikkeling van bestaande functionaliteiten en ontwikkelen van nieuwe functionaliteiten.
Rekenend met een overeenkomst van 4+2+2 jaar levert dit een minimale opdrachtwaarde op van € 400.000,- en een maximale opdrachtwaarde van € 800.000,- (excl. BTW), inclusief nadere opdrachten voor het (door)ontwikkelen van de website. Het maximum beweegt mee met de indexering.
De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Het Juridisch Loket geeft geen omzetgarantie.