246405-2026 - Mededinging
België – Dienstverlening door ingenieurs – Aanstellen van studiebureau technieken en EPB voor de renovatie van het Groeningemuseum en de Xaveriuskapel op de nieuwe Museumsite, Dijver 12
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstellen van studiebureau technieken en EPB voor de renovatie van het Groeningemuseum en de Xaveriuskapel op de nieuwe Museumsite, Dijver 12
Beschrijving: Aanstellen van studiebureau technieken en EPB voor de renovatie van het Groeningemuseum en de Xaveriuskapel op de nieuwe Museumsite, Dijver 12
Interne identificatiecode: PPP0IG-9379/6246/2026/9379
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/9379 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 71315000 Technische installaties in gebouwen, 71223000 Diensten door architectenbureaus voor uitbreidingsverbouwingen, 71321000 Technische ontwerpdiensten voor mechanische en elektrische installaties voor gebouwen, 71323200 Ontwerpen van installaties, 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik, 71314310 Diensten in verband met warmtetechniek voor gebouwen, 71318100 Diensten in verband met de uitvoering van verlichtings- en daglichtvoorzieningsprojecten, 71321200 Ontwerpen van verwarmingssysteem, 71321300 Adviesdiensten voor loodgieterswerk, 71321400 Adviesdiensten voor ventilatie, 71320000 Technische ontwerpdiensten