See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Ecologische onderzoeken naar gierzwaluw, huismus en kraamgroepen gewone dwergvleermuis in het kader van het Soorten Management Plan
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het uitvoeren van ecologische onderzoeken naar gebouwbewonende soorten in de gemeente Amersfoort in het kader van het SMP (SoortenManagement Plan). In dit onderzoek wordt de hele stad (circa 4000 hectare) volledig onderzocht.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1. Ecologisch onderzoek in het kader van het SMP naar nestplekken en nulwaarnemingen gierzwaluw en huiszwaluw.
Beschrijving: Ecologisch onderzoek in het kader van het SMP naar nestplekken en nulwaarnemingen gierzwaluw en huiszwaluw. In dit onderzoek wordt de hele stad (circa 4000 hectare) volledig onderzocht.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2. Ecologisch onderzoek in het kader van het SMP naar nestplekken en nulwaarnemingen huismus en spreeuw.
Beschrijving: Ecologisch onderzoek in het kader van het SMP naar nestplekken en nulwaarnemingen huismus en spreeuw. In dit onderzoek wordt de hele stad (circa 4000 hectare) volledig onderzocht
Interne identificatiecode: 2