246487-2024 - Mededinging
België – Tractoren – Aankoop van compacte landbouwtractor met achtergedragen arm met klepelmaaier
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van compacte landbouwtractor met achtergedragen arm met klepelmaaier
Beschrijving: Leveren van een compacte landbouwtractor met achtergedragen arm met klepelmaaier voor de groendienst. Deze dient uitgerust te zijn met: - achteraan een driepunts-hefinrichting - een frontale hefinrichting met aftakas - aanpassingen om de bestaande apparaten te kunnen koppelen. - Achtergedragen arm met klepelmaaier
Interne identificatiecode: PPP00O-1137/4089/2024/1137
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16700000 Tractoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Aankoop van compacte landbouwtractor met achtergedragen arm met klepelmaaier
Interne identificatiecode: 2024/1137 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Onderhoudscontract: het periodiek onderhoud van het voertuig zoals door de constructeur voorgeschreven. o Raming draaiuren: jaarlijks maximaal 500 draaiuren o Looptijd: 60 maanden. Startdatum van het onderhoudscontract= datum van voorlopige oplevering. Motivatie duurtijd: afschrijvingsperiode is langer dan de door de wet bepaalde maximale looptijd van 48 maanden voor het afsluiten van contracten. De inschrijver voegt bij zijn offerte een volledig onderhoudscontract. Het onderhoudscontract omvat o.a. het noodzakelijk nazicht van de werking van het voertuig, vervangen van de slijtonderdelen, verversen van olie, vervangen van olie-, lucht- en brandstoffilters volgens de voorschriften van de constructeur. Het transport van het voertuig ( standplaats = gemeentelijke loods) naar en van de werkplaats voor het uitvoeren van het onderhoud dient inbegrepen te zijn.)