246754-2023 - MededingingNederland-Amsterdam: Ongevallenverzekeringen
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanbesteding Ongevallenverzekering Expertisebureau Risicobeheer Veiligheidsregio's
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
66512100 Ongevallenverzekeringen
II.1.4.
Korte beschrijving
Inkoop ongevallenverzekering voor de veiligheidsregio's, vertegenwoordigd door het Expertisebureau Risicobeheer, met dekking voor overlijden (rubriek A) en blijvende invaliditeit (rubriek B). Daarnaast wordt dienstverlening gevraagd voor de toepassing van het begrip 'ongeval' in geval van tijdelijke arbeidsongeschiktheid (rubriek C) en medische kosten (rubriek D), waarvoor de veiligheidsregio's eigen risicodrager worden door de oprichting van een Waarborgfonds. Initiële periode is voor 2 jaar met 3x een optie tot verlenging met 12 maanden. Ingangsdatum is 31 december 2023.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Ongevallenverzekering
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Repressieve medewerkers: 22.492 personen
Niet-Repressieve medewerkers: 8.676 personen
Jeugdleden: 1.841 personen