246898-2024 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – ONDERSTEUNING WEBOPTIMALISATIE: VAN UX RESEARCH, PROOF-OF-CONCEPT ONTWIKKELING, WIREFRAMING TOT FUNCTIONELE TECHNISCHE ANALYSE
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ONDERSTEUNING WEBOPTIMALISATIE: VAN UX RESEARCH, PROOF-OF-CONCEPT ONTWIKKELING, WIREFRAMING TOT FUNCTIONELE TECHNISCHE ANALYSE
Beschrijving: Universiteit Antwerpen is een middelgrote onderzoeksuniversiteit. De vier campussen liggen verspreid in en rond Antwerpen. De universiteit telt ongeveer 22.000 studenten, 9 faculteiten, 120 onderzoeksgroepen en meer dan 6.000 personeelsleden. Het Departement Marketing en Communicatie van de Universiteit Antwerpen beheert een aantal websites en online portalen voor verschillende doelgroepen: het brede publiek, studiekiezers, studenten, personeel en alumni (voorbeelden: www.uantwerpen.be, www.ikgaverderstuderen.be, www.student.uantwerpen.be (achter log-in), www.pintra.uantwerpen.be (achter log-in, …). De volgende jaren staan enkele grote projecten in de steigers om deze en toekomstige digitale platformen te optimaliseren of te realiseren. We willen dan ook een raamcontract afsluiten met een externe partner waarmee wij gedurende enkele jaren flexibel en efficiënt ondersteuning kunnen krijgen in de vier fases van weboptimalisatieprojecten.
Interne identificatiecode: Universiteit Antwerpen-23060-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Universiteit Antwerpen is een middelgrote onderzoeksuniversiteit. De vier campussen liggen verspreid in en rond Antwerpen. De universiteit telt ongeveer 22.000 studenten, 9 faculteiten, 120 onderzoeksgroepen en meer dan 6.000 personeelsleden.
Interne identificatiecode: 1