246903-2024 - Mededinging
België – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Voedingsproducten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Voedingsproducten
Beschrijving: Deze opdracht betreft de aanwijzing van leveranciers van HALFVOLLE MELK (UHT), SARDIENEN IN OLIJFOLIE, RIJSTSALADE MET TONIJN AFKOMSTIG VAN DUURZAME VISVANGST, TARWEMEEL, THEE, GEMALEN FAIRTRADEKOFFIE 100% ARABICA, PASTA: SPAGHETTI, PASTA: PENNE, LANGKORREL RIJST, GEPELDE TOMATEN IN BLOKJES, TOMATENCONCENTRAAT, GEBROKEN SPERZIEBONEN, ERWTJES, APPELCOMPOTE MET STUKKEN, EXTRA CONFITUUR VAN RODE VRUCHTEN MET VERLAAGD SUIKERGEHALTE, ABRIKOZENCONFITUUR MET VERLAAGD SUIKERGEHALTE, CHOCOLADE SMEERPASTA, ZONNEBLOEMOLIE, MAÏSOLIE, KOEKJES GEVULD MET AARDBEI, FAIRTRADE MELKCHOCOLADE, ONTBIJTGRANEN: GEPOFTE RIJST MET CHOCOLADE, VOL AU VENT, COUSCOUS MET KIP, INDIVIDUELE FRUITCOMPOTE VOOR KINDEREN IN KNIJPZAKJES bestemd voor de gratis verdeling onder de meest behoeftigen in België in het licht van duurzame ontwikkeling voor rekening van de POD Maatschappelijke Integratie, Armoedebestrijding en Grootstedenbeleid in het kader van het Europees Sociaal Fonds Plus.
Interne identificatiecode: MIIS 2024 04 FSE+
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 1
Beschrijving: Halfvolle melk UHT
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 15511400 Halfvolle melk
Perceel: LOT-0010
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 10
Beschrijving: Gepelde tomaten in blokjes
Interne identificatiecode: 10
Belangrijkste classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
Perceel: LOT-0011
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 11
Beschrijving: Tomatenconcentraat
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 12
Beschrijving: Gebroken sperziebonen
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 13
Beschrijving: Erwtjes
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 14
Beschrijving: Appelcompote met stukken
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 15
Beschrijving: Confituur van 4 rode vruchten met verlaagd suikergehalte
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 16
Beschrijving: Abrikozenconfituur met verlaagd suikergehalte
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 17
Beschrijving: Chocolade smeerpasta
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0018
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 18
Beschrijving: Zonnebloemolie
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 19
Beschrijving: Maïsolie
Interne identificatiecode: 19
Perceel: LOT-0002
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 2
Beschrijving: Sardien in olijfolie
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 15241300 Sardines
Perceel: LOT-0020
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 20
Beschrijving: Koekjes gevuld met aardbei
Interne identificatiecode: 20
Perceel: LOT-0021
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 21
Beschrijving: Fairtrade melkchocolade
Interne identificatiecode: 21
Perceel: LOT-0022
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 22
Beschrijving: Ontbijtgranen: gepofte rijst met chocolade
Interne identificatiecode: 22
Perceel: LOT-0023
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 23
Beschrijving: Vol au vent
Interne identificatiecode: 23
Perceel: LOT-0024
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 24
Beschrijving: Couscous met kip
Interne identificatiecode: 24
Perceel: LOT-0025
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 25
Beschrijving: Individuele fruitcompote voor kinderen in knijpzakjes
Interne identificatiecode: 25
Perceel: LOT-0003
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 3
Beschrijving: Rijstsalade met tonijn afkomstig van duurzame visvangst
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 4
Beschrijving: Tarwemeel
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 5
Beschrijving: Thee
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 6
Beschrijving: Gemalen fairtradekoffie 100% arabica
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 7
Beschrijving: Pasta: spaghetti
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 8
Beschrijving: Pasta: penne
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: MIIS 2024 04 FSE+ - 9
Beschrijving: Rijst: langkorrel
Interne identificatiecode: 9