2. Procedure
Procedure
Titel: Bebloeming in het centrum van Turnhout 2024-2027
Beschrijving: Bebloeming in het centrum van Turnhout 2024-2027
Interne identificatiecode: PPP06V-2090/4190/2023073
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77330000 Uitvoeren van bloemenarrangementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2023073