See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: ORGANISATIE VAN DE UITVOERING VAN DE MAATREGEL BETREFFENDE DE VERGOEDINGEN AAN ZELFSTANDIGE THUISVERPLEEGKUNDIGEN EN ZORGKUNDIGEN DIE (HER)INTREDEN IN DE SECTOR VAN DE THUISVERPLEGING EN AAN VERPLEEGKUNDIGEN DIE HEN BEGELEIDEN – ART. 7. VAN HET KONINKLIJK BESLUIT VAN 21 APRIL 2024
Beschrijving: De onderhavige opdracht heeft als voorwerp de uitwerking, organisatie en begeleiding van opleidings- en stagetrajecten voor (her)intreders van zelfstandige thuisverpleegkundigen en zorgkundigen en aan verpleegkundigen die hen begeleiden, met het oog op het betalen van vergoedingen door het Instituut voor ziekte- en invaliditeitsverzekering.
Interne identificatiecode: RIZIV-INAMI-DGV-SSS-KLAVVIDT-2025-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: RIZIV-INAMI-DGV-SSS-KLAVVIDT-2025-01 - 1
Interne identificatiecode: 1