246994-2025 - Resultaat
Nederland – Werkzaamheden in verband met waterleidingen – solo werkzaamheden aan (drink)water transportleidingen PWN
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: solo werkzaamheden aan (drink)water transportleidingen PWN
Beschrijving: De Opdracht betreft het op basis van een raamovereenkomst voorbereiden en uitvoeren van werkzaamheden aan watertransportleidingen van Aanbestedende Dienst in de provincie Noord-Holland. Het betreft zowel leidingen in het buitengebied als leidingen die deel uitmaken van het productiesysteem (productielocaties en in het duingebied). De werkzaamheden die onderdeel uitmaken van de scope van de Overeenkomst zijn: Het assisteren bij het maken van ontwerpen en detailtekeningen (engineering projecten) in bouwteam voor projecten binnen de scope; Het realiseren van projecten binnen de scope (projecten); Het realiseren van kleine netaanpassingen (klussen); (Assistentie bij) het spuien van leidingen (spuien); Assistentie bij het doen van netdruk proeven (beproevingen); Het doen van reparaties aan afsluiters, brandkranen, etc. (reparaties); Het verhelpen van lekkages aan transportleidingen (storingen).
Interne identificatiecode: nvt
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232150 Werkzaamheden in verband met waterleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000