See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Zwolle (e.a.) - Beveiliging opvanglocaties vluchtelingen
Beschrijving: Het beoogde resultaat van deze aanbesteding is een op professionele en effectieve wijze afgesloten Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer per perceel, die heeft aangetoond expert te zijn op het gebied van beveiligingsdiensten in opvanglocaties vluchtelingen, waarbij de doelstellingen worden gerealiseerd, voor de overeengekomen kwaliteit en binnen de gestelde randvoorwaarden.
Interne identificatiecode: 23.Z.082
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Gemeente Zwolle
Beschrijving: De aanbesteding betreft het beveiligen van de opvanglocaties vluchtelingen voor de gemeente Zwolle, gemeente Zwartewaterland, gemeente Dalfsen, gemeente Staphorst en gemeente Kampen (hierna: de gemeenten). Het betreft het beveiligen van de bewoners, medewerkers van de gemeenten en andere betrokkenen en de panden.
Perceel: LOT-0002
Titel: Gemeente Zwartewaterland
Perceel: LOT-0003
Titel: Gemeente Dalfsen
Perceel: LOT-0004
Titel: Gemeente Staphorst
Perceel: LOT-0005
Titel: Gemeente Kampen