247205-2023 - MededingingNederland-Maastricht: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
SAP 3e lijns support en inhuur
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 12 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
72261000 Softwareondersteuningsdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding