247296-2025 - Resultaat
Nederland – Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden – MP Winningen - verwijderen, renoveren, aanleggen en aansluiten winputten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: MP Winningen - verwijderen, renoveren, aanleggen en aansluiten winputten
Beschrijving: Brabant Water heeft een masterplan opgesteld om enerzijds winputten te vervangen en anderzijds het aantal winputten uit te breiden, het betreft het vervangen van 162 winputten, renoveren van 17 putkelders en dempen van 149 bestaande putten dempen op 19 locaties in de periode 2025-2032. Opdracht betreft het verwijderen van de bestaande putten die vervangen worden, het aanleggen / renoveren van winputkelders, inclusief werktuigbouwkundige en elektrotechnische installatie plus het aansluiten op bestaande infrastructuur.
Interne identificatiecode: T83185
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 41110000 Drinkwater, 44162500 Drinkwaterleidingen, 45252126 Bouwen van drinkwaterbehandelingsinstallatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000