247420-2026 - Resultaat
België – Computeruitrusting en -benodigdheden – Raamovereenkomst voor de levering van laptops en randapparatuur aan Flanders Make vzw
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van laptops en randapparatuur aan Flanders Make vzw
Beschrijving: Door samenwerking met industriële en academische partners vertaalt Flanders Make vzw baanbrekend onderzoek naar praktische toepassingen die bedrijven helpen om efficiënter, flexibeler en duurzamer te produceren. Zo draagt zij bij aan de groei en internationale concurrentiekracht van de Vlaamse maakindustrie. Onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst in de zin van art. 2, 35° en art. 43 van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016, voor de levering van laptops en randapparatuur (schermen, headsets, SSD harde schijven, etc.).
Interne identificatiecode: WOO-FM2025-189
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WOO-FM2025-189 - 1
Beschrijving: Laptops en toebehoren: Verschillende types laptops, SSD harde schijven, opladers, geheugenuitbreiding, docking station, headsets
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: WOO-FM2025-189 - 2
Beschrijving: Monitoren (schermen): Verschillende types monitoren
Interne identificatiecode: 2