2. Procedure
Procedure
Titel: Samenvoegen en migreren van de huidige on-premise omgevingen van de applicatie Gouw naar de SaaS-omgeving van leverancier
Beschrijving: Samenvoegen en migreren van de huidige on-premise omgevingen van de applicatie Gouw naar de SaaS-omgeving van leverancier. De opdracht bevat het samenvoegen van de omgevingen van de gemeenten Duiven en Westervoort, de migratie van de huidige on-premise omgeving naar de SaaS omgeving van GouwIT, de hosting, inclusief Technisch Beheer en Services gedurende de resterende looptijd van de huidige overeenkomst (tot 1 januari 2029).
Interne identificatiecode: xxx
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48412000 Software voor belastingaangifte
Aanvullende classificatie (cpv): 72610000 Computerondersteuningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1