247751-2026 - Resultaat
Nederland – Landmeetkundige diensten – Raamovereenkomst Proefsleuven gemeente Breda
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Proefsleuven gemeente Breda
Beschrijving: Procedure Aanbesteding middels de Europees openbare procedure conform hoofdstuk 2 van het ARW 2016. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De raamovereenkomst is bedoeld voor het onderzoek naar de ligging van kabels en leidingen in de ontwerpfase van civieltechnische of bouwkundige projecten. Het graven van proefsleuven tijdens de uitvoering van werken is geen onderdeel van deze overeenkomst en zal uitgevoerd worden door de opdrachtnemer van het betreffende werk. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor deze diensten een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van twee jaar met als ingangsdatum 01 april 2026. De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze twee maal met één jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestaties. Maximale contractwaarde De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt gesteld op € 400.000,- bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan zal de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71355000 Landmeetkundige diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71350000 Dienstverlening inzake wetenschappen en techniek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000