2. Procedure
Procedure
Titel: WA/INV/N171/1/S1 - Raamovereenkomst voor studiediensten in kader van de doortrekking N171 tussen de rotonde (A12/N177) en Eikenstraat in Rumst
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het verlenen van projectbegeleiding en studie- en ontwerpdiensten nodig om tot de realisatie van te komen van het doorstromingsalternatief als gekozen alternatief voor de doortrekking van de gewestweg N171 tussen de N177 en Eikenstraat in Rumst (fase 3). De ontwerpopgave verloopt via een door de opdrachtnemer met opdrachtgever te organiseren participatief traject waarbij burgers, (georganiseerde) stakeholders en beleidsactoren actief betrokken worden bij het bepalen en uitwerken van ontwerpideeën.
Interne identificatiecode: WA/INV/N171/1/S1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71311210 Adviezen inzake wegenbouw, 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 72242000 Maken van ontwerp modellen, 71313400 Milieueffectbeoordeling voor bouwwerkzaamheden, 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WA/INV/N171/1/S1 - 1
Interne identificatiecode: 1