Soort aanbestedende dienst Ander type: Sociale huisvestingsmaatschappij
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oproep tot aanvraag tot deelneming - aanstellen ontwerpteam Arena
Referentienummer: Arena 2020/0172/01
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het voorwerp van de opdracht vormt een volledige architectuuropdracht met inbegrip van alle studies inzake stabiliteit en technieken voor een vervangbouwproject met ca. 289 sociale wooneenheden.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 31/01/2023Einde: 29/12/2028
Deze opdracht kan worden verlengd: neen