Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Het Gooi en Vechtstreek (NL327)
Land: Nederland
Algemene informatie
Voorbehouden deelname: