248922-2025 - Mededinging
België – Installeren van telecommunicatie-uitrusting – Raamovereenkomst voor de werken en leveringen die nodig zijn voor de vernieuwing of de versterking van de videobewaking, de perronkopmonitors voor de metro- en trambestuurders, de radiotelefonie-straaluitrusting gebruikt door de MIVB en de politie- en hulpdiensten en de tijdsverdeling
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de werken en leveringen die nodig zijn voor de vernieuwing of de versterking van de videobewaking, de perronkopmonitors voor de metro- en trambestuurders, de radiotelefonie-straaluitrusting gebruikt door de MIVB en de politie- en hulpdiensten en de tijdsverdeling
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de werken en leveringen die nodig zijn voor de vernieuwing of uitbreiding van de videobewaking, de monitors op de perrons als hulp voor de metro- en trambestuurders, de radiotelefonie-installaties van de MIVB, de politie en de hulpdiensten en de tijdverdeling in de infrastructuren van het openbaar vervoer in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. 1.1. Videobewakingsapparatuur 1.2. Monitoren op perrons ter ondersteuning van metro- of trambestuurders 1.3. Passieve infrastructuur voor radiotelefonie gebruikt door de MIVB, de politie en hulpdiensten op stations 1.4. Tijdsverdeling in de stations 1.5. Kabels en kabelbanen
Interne identificatiecode: DITP-DIOV BM CSC-BB i3342
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 45314000 Installeren van telecommunicatie-uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DITP-DIOV BM CSC-BB i3342 - 1
Interne identificatiecode: 1