248972-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
VWS-EA Monitor voeding en alcohol
Referentienummer: 201865006.028.103
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met één (1) dienstverlener voor het uitvoeren van de “Monitor voeding & reclame”. De intentie is dat de Overeenkomst op 1 mei 2023 in gaat.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
73110000 Uitvoeren van onderzoek, 73210000 Advies inzake onderzoek
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Een gezonde leefstijl en een gezond gewicht worden mede bepaald door omgevingsfactoren. Een van de omgevingsfactoren die van invloed kan zijn op het eetgedrag en het gebruik van alcoholhoudende dranken en alcoholvrije en -arme varianten, is reclame en marketing voor voeding- en alcohol. Het ministerie van VWS is
geïnteresseerd in de mate van blootstelling aan dergelijke reclame en marketing en gebruikt deze informatie in haar beleid.