2. Procedure
Procedure
Titel: WFRL-11-29614 Accountancy dienstverlening
Beschrijving: Het doel is te komen tot een Overeenkomst met één Opdrachtnemer op het gebied van Accountancy dienstverlening. Daarbij is Wetterskip Fryslân op zoek naar een accountantsorganisatie die als kritische sparringpartner met Wetterskip Fryslân kan optrekken ten aanzien van grote ontwikkelingen zoals innovatie, duurzaamheid, rechtmatigheidsverantwoording etc. De af te sluiten Overeenkomst heeft als ingangsdatum 16 mei 2024. De gewenste looptijd is zes (6) jaar en eindigt van rechtswege op 15 mei 2030.
Interne identificatiecode: WFRL-11-29614
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79212300 Uitvoeren van wettelijk verplichte controle, 79212500 Controleren van de boekhouding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Incidentele controlewerkzaamheden