2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, plaatsing en indienststelling van Compacte (Intensieve) en Natuurlijke (Extensieve) IBA's in het Vlaamse Gewest
Beschrijving: Levering, plaatsing en indienststelling van Compacte (Intensieve) en Natuurlijke (Extensieve) IBA's in het Vlaamse Gewest
Interne identificatiecode: PPP0N3-4920/6290/PRO/HT/2026/00014
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45252000 Bouwwerkzaamheden voor afvalwaterbehandelings-, zuiverings- en afvalverbrandingsinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Intensief (ondergronds/compact) systeem : Divisie West : Oost- en West-Vlaanderen
Beschrijving: Intensief (ondergronds/compact) systeem : Divisie West : Oost- en West-Vlaanderen
Interne identificatiecode: PRO/HT/2026/00014_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Intensief (ondergronds/compact) systeem : Divisie Oost: Provincie Antwerpen, Vlaams-Brabant en Limburg
Beschrijving: Intensief (ondergronds/compact) systeem : Divisie Oost: Provincie Antwerpen, Vlaams-Brabant en Limburg
Interne identificatiecode: PRO/HT/2026/00014 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Extensief (bovengronds/natuurlijk) systeem : Vlaanderen
Beschrijving: Extensief (bovengronds/natuurlijk) systeem : Vlaanderen
Interne identificatiecode: PRO/HT/2026/00014 3_3