Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48920000 Kantoorautomatiseringssoftware
Aanvullende classificatie (cpv): 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie herzieningsclausule paragraaf 1.1.3 en 1.1.4 van de Aanbestedingsleidraad.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Flevoland (NL230)