See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie raamovereenkomst levering huidige identieke product een bekkenstabilisator operationeel + oefenmodel.
Beschrijving: Naar oordeel van het ministerie van Defensie is op dit moment de ‘pelvic sling’ van fabrikant SAM MEDICAL het enige product dat aantoonbaar kan voldoen aan de huidige eisen waaronder gewicht/ afmetingen, 1 maatvoering, snelheid van toepassen, robuustheid voor het gebruik in een militaire setting. Bijgevoegd is het programma van eisen. Voor alle NAVO-partners geldt eveneens dat zij dit product gebruiken. De motivatie voor de looptijd van 8 jaar voor de raamovereenkomst is gebaseerd op basis van het unieke karakter van dit product (en gebrek aan alternatieven), de opleidingsverplichting en de hoge kosten die hiermee gepaard gaan welke voor rekening komen van het ministerie van Defensie. Het ministerie van Defensie kiest daarom voor de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking (artikel 2.32 Aanbestedingswet) en is voornemens voornoemde opdracht aan LS INNOVENTA B.V. in Nieuwegein te gunnen. LS INNOVENTA B.V. heeft van de fabrikant SAM MEDICAL het exclusiviteitsrecht om dit product in Nederland te mogen leveren. Heeft u bezwaar tegen deze beslissing, dan moet u binnen 20 kalenderdagen na datum van deze publicatie, een kort gedingprocedure aanhangig maken bij de rechtbank in Den Haag. Wij vragen u een kopie van de dagvaarding naar ondergetekende te zenden. Na deze termijn vervallen uw rechten om nog op te komen tegen de gunningsbeslissing.
Interne identificatiecode: 21926067/P19
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000