249666-2023 - ResultaatBelgië-Sint-Truiden: Farmaceutische producten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leveren van geneesmiddelen en verzorgingsproducten aan de woonzorgcentra van Zorgbedrijf Sint-Truiden
Referentienummer: Zorgbedrijf Sint-Truiden-29/09/22-10-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33600000 Farmaceutische producten
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat het leveren van geneesmiddelen en verzorgingsproducten voor de woonzorgcentra van Zorgbedrijf Sint-Truiden en voor haar residenten voor een periode van 4 jaar.
Zorgbedrijf Sint-Truiden beschikt over twee woonzorgcentra, WZC 't Meiland met 60 bewoners en WZC Villa Rosa met 150 bewoners.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
33690000 Diverse geneesmiddelen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding