2. Procedure
Procedure
Titel: Food-NonFood - tbv Opleidingen
Beschrijving: Voor de levering van producten aan onze onderwijsinstelling, zoeken wij een leverancier die hoogwaardige producten kan leveren gericht op horeca-opleidingen en opleiding Brood en Banket (niveau 2 t/m 4). Het assortiment moet aansluiten bij de onderwijsdoelen en diversiteit van de opleidingen, met ruimte voor duurzame keuzes. De levering van bepaalde lokale of specifieke (Achterhoekse) streekproducten behoort niet tot de scope van de opdracht. Ook bepaalde specialiteiten die incidenteel worden gebruikt in de lessen kunnen lokaal worden gekocht. De omvang van de opdracht is in de eerste twee kalenderjaren naar schatting gemiddeld circa €240.000,- inclusief btw per jaar. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. De maximale waarde van de raamovereenkomst is vastgesteld op een totaal van maximaal € 1.200.000. Hierbij is rekening gehouden met toekomstige indexeringen. Indien de opgegeven omvang eerder is gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst, eindigt de overeenkomst.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: - -
Interne identificatiecode: 1