249747-2024 - Resultaat
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – WFRL-11-29617 Schoonmaakdienstverlening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: WFRL-11-29617 Schoonmaakdienstverlening
Beschrijving: Het doel is te komen tot een Overeenkomst met 1 Opdrachtnemer en het optimaliseren van de dienstverlening op het gebied van schoonmaakdienstverlening conform de eisen en wensen van de Opdrachtgever. Daarnaast heeft Opdrachtgever een aantal subdoelstellingen bepaald: • Kwaliteit van dienstverlening is in de ruimste zin van het woord belangrijk voor Wetterskip Fryslân. De schoonmaakdienst is verantwoordelijkheid voor een schone werkomgeving met een representatieve uitstraling. Onder de kwaliteit van dienstverlening wordt tevens verstaan dat de Opdrachtnemer de werkzaamheden optimaal organiseert zodat Opdrachtgever op dit punt ontlast wordt. • Wetterskip Fryslân wil maatschappelijk verantwoord ondernemen en beoogt een samenwerking met partners die hier optimaal uitvoering aangeven. Dit betekent een duurzame bedrijfsvoering waarbij er bij de uitvoering gedacht wordt aan het milieu, circulariteit, Arbo, Social Return en goed werkgeverschap. De af te sluiten Overeenkomst heeft als ingangsdatum 1 juni 2024. De initiële looptijd is vijf (5) jaar met een optie tot verlenging, onder dezelfde condities en voorwaarden, van maximaal twee (2) x een (1) jaar. Indien de verlengingsoptie door Opdrachtgever wordt uitgeoefend, eindigt deze Overeenkomst van rechtswege op 31 mei 2031.
Interne identificatiecode: Schoonmaakdienstverlening
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000