Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 34144000 Motorvoertuigen voor speciale doeleinden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht betreft de levering voor Hulpverleningszone Waasland van een nieuwe compacte hoogtewerker voor reddingen op hoogte door de brandweer. De hoogtewerker bereikt minimum 20 m en heeft een 4x4 kort chassis met een opbouw zoals beschreven in de technische minimumvereisten. In de levering is ook een onderhoudscontract en opleiding inbegrepen.
Wanneer in het bestek en in de bijlagen wordt gesproken over 'de zone' dan wordt Hulpverleningszone Waasland bedoeld.
Kwaliteitscriterium - Naam: Service/ dienst na verkoop / Weging: 10
Kostencriterium - Naam: Prijs / Weging: 40