2. Procedure
Procedure
Titel: 43672 onderhoud zuigdrains te vliegbasis Leeuwarden
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het uitvoeren van onderhoud aan de zuigdrains van vliegbasis Leeuwarden. Het totale werk wordt opgesplitst in drie delen waarvan elk deel circa een derde van het totale werk bedraagt. De uitvoering van de drie delen wordt verspreid over drie jaar waarbij er elk jaar één deel buiten het broedseizoen wordt uitgevoerd. - 3790 doorspuitputten - 110 eindbuizen in sloten/open water - 207.750 m drainageleiding - 210 inspectieputten - 27.090 m hoofddrains
Interne identificatiecode: 43672
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. - 3790 doorspuitputten - 110 eindbuizen in sloten/open water - 207.750 m drainageleiding - 210 inspectieputten - 27.090 m hoofddrains
Interne identificatiecode: 1