250056-2023 - MededingingNederland-Breda: Printers en plotters
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding multifunctionals
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30232100 Printers en plotters
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Multifunctionals
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het voorzien van 69 multifunctionals en 3 printers voor INOS en 25 multifunctionals voor Tangent op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren;
2. Het leveren (per stichting) van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde devices;
3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen;
4. Het leveren van supplies;