Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03121100 Levende planten, bollen, wortels, stekken en enten
Aanvullende classificatie (cpv): 03120000 Tuinbouw- en kwekerijproducten, 03451000 Planten, 39298910 Kerstboom, 77300000 Tuinbouwdiensten
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie